اسلاید

مشهور است که می گویند یادگیری هیچگاه پایان نمی یابد، زیرا زندگی هر روز درسی تازه برای آموختن دارد. در زندگی سازمانی و مدیریت بر انسان ها آن گفته مشهور حتی پررنگ هم می شود؛ در مدیریت سازمان ها چه بسا هر لحظه حرف و بحث تازه ای ظاهر می شود که باید درباره آن آموخت و یاد گرفت.

بسیاری از مدیران و کارشناسان برای افزایش توان مدیریتی و اداره بهتر سازمان های خود دوره های آموزشی اصلی مدیریت  (MBA و DBA )را می گذرانند، ولی در اغلب موارد پس از پایان دوره ها، ارتباط دانشپذیران با مباحث علمی مدیریت کم می شود و فضای پر نشاط مناسبی که برای یادگیری، تعامل و همفکری به وجود آمده بود از بین می رود. از این رو، به نظر می رسد باید تدبیری اندیشید که فرایند یادگیری و توان افزایی کسانی که دوره های مدیریتی گذرانده اند، پس از پایان رسمی دوره ها نیز ادامه پیدا یابد.  دوره حرفه ای  Post DBA با در نظر داشتن چنین دغدغه ای به وجود آمده اند.

دوره حرفه ای  Post DBA با هدف استمرار یادگیری فارغ التحصیلان دوره های آموزشی اصلی مدیریت و آشنایی عمیق تر آنها با مباحث جدید مدیریتی طراحی شده است، این دوره فرصتی را فراهم می کند تا شرکت کنندگان دانش خود را در حوزه موضوعات مورد علاقه به روز کنند و همچنین با مباحث جدید مطرح شده در علم مدیریت بیشتر آشنا شوند. تاکید دوره بر رویکرد پژوهشی و علمی به ابعاد مختلف مدیریت سازمان ها در کنار ملاحظات کاربردی و اجرای نظریه ها و ابزارهاست. پرداختن به مباحث جدید و روز در علم مدیریت و سازمان و بهره گیری از تجربه های کلاس جهانی برای آموزش کاربردی مدیریت از دیگر ویژگی های این دوره است.

 

 

 

بدون شک یکی از مسائلی که این روزها در حوزه آموزش دوره های کاربردی و مهارتی می بایست مورد توجه قرار گیرد، لزوم توجه ویژه به آموزش­های الکترونیکی است. در عصر حاضر با گسترش دنیای دیجیتال و استفاده از اینترنت تقریبا می توان گفت تمامی کارهای انسانی سمت و سوی غیر حضوری به خود گرفته است. آموزش الکترونیکی و آنلاین نیز از این قاعده مستثنی نیست. این شکل از آموزش یکی از متدهای بسیار پرکاربرد و محبوب است که در برهه زمانی فعلی یک ضرورت غیرقابل انکارمحسوب می گردد. ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از آﻣﻮزش اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮑﯽ ﺑﺴﯿﺎری از ﻣﺤﺪودﯾﺖ ﻫﺎی آﻣﻮزش به شیوه ی ﺳﻨﺘﯽ رﻓﻊ ﺷﺪه و راهی مناسب برای آموزش به کسانی است که به هر دلیلی امکان حضور در محیطهای آموزشی را ندارند و یا اساساً به دنبال توسعه و بهبود مهارت های خود با استفاده از این شیوه نوین می باشند. در ذیل مواردی که می توان بعنوان مزیت های مهم استفاده از آموزش الکترونیکی است به اختصار اشاره گردیده:

  • امکان استفاده از آموزش ها بطور تمام وقت و در هرلحظه از شبانه روز.
  • کاهش زمان و هزینه ي رفت و آمد برای دانشپذیران
  • امکان ارائه خدمات آموزشی به افراد در هر جای ایران یا جهان
  • بهره روی آموزشی بالاتر کلاس های آنلاین
  • امکان برقراری ارتباطات دو سویه بین استاد و دانشپذیر
  • امکان پرسش و مباحثه با سیستم صوتی در کلاس مهیا است.

 

حال با توجه به اهمیت این موضوع، دانشگاه تربیت مدرس بعنوان تنها دانشگاه جامع تحصیلات تکمیلی کشور، تصمیم دارد آموزش های کاربردی خود را در تمامی حوزه های MBA، DBA و دوره های کوتاه مدت و جامع را دقیقاً مطابق با دوره های حضوری و با بهترین زیرساخت آموزشی، بصورت الکترونیکی (مجازی) ارائه نماید.

 

 دوره های آنلاین DBA

 

 

 دوره های آنلاین MBA